matches

1e Ronde
Jun 14, 2018
3:00 pm Rusland Rusland - Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië
Jun 15, 2018
12:00 pm Egypte Egypte - Uruguay Uruguay
3:00 pm Marokko Marokko - Iran Iran
6:00 pm Portugal Portugal - Spanje Spanje
Jun 16, 2018
10:00 am Frankrijk Frankrijk - Australië Australië
1:00 pm Argentinië Argentinië - IJsland IJsland
4:00 pm Peru Peru - Denemarken Denemarken
7:00 pm Kroatië Kroatië - Nigeria Nigeria
Jun 17, 2018
12:00 pm Costa Rica Costa Rica - Servië Servië
3:00 pm Duitsland Duitsland - Mexico Mexico
6:00 pm Brazilië Brazilië - Zwitserland Zwitserland
Jun 18, 2018
12:00 pm Zweden Zweden - Zuid-Korea Zuid-Korea
3:00 pm België België - Panama Panama
6:00 pm Tunesië Tunesië - Engeland Engeland
Jun 19, 2018
12:00 pm Colombia Colombia - Japan Japan
3:00 pm Polen Polen - Senegal Senegal
6:00 pm Rusland Rusland - Egypte Egypte
Jun 20, 2018
12:00 pm Portugal Portugal - Marokko Marokko
3:00 pm Uruguay Uruguay - Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië
6:00 pm Iran Iran - Spanje Spanje
Jun 21, 2018
12:00 pm Denemarken Denemarken - Australië Australië
3:00 pm Frankrijk Frankrijk - Peru Peru
6:00 pm Argentinië Argentinië - Kroatië Kroatië
Jun 22, 2018
12:00 pm Brazilië Brazilië - Costa Rica Costa Rica
3:00 pm Nigeria Nigeria - IJsland IJsland
6:00 pm Servië Servië - Zwitserland Zwitserland
Jun 23, 2018
12:00 pm België België - Tunesië Tunesië
3:00 pm Zuid-Korea Zuid-Korea - Mexico Mexico
6:00 pm Duitsland Duitsland - Zweden Zweden
Jun 24, 2018
12:00 pm Engeland Engeland - Panama Panama
3:00 pm Japan Japan - Senegal Senegal
6:00 pm Polen Polen - Colombia Colombia
Jun 25, 2018
2:00 pm Uruguay Uruguay - Rusland Rusland
2:00 pm Saoedi-Arabië Saoedi-Arabië - Egypte Egypte
6:00 pm Iran Iran - Portugal Portugal
6:00 pm Spanje Spanje - Marokko Marokko
Jun 26, 2018
2:00 pm Denemarken Denemarken - Frankrijk Frankrijk
2:00 pm Australië Australië - Peru Peru
6:00 pm Nigeria Nigeria - Argentinië Argentinië
6:00 pm IJsland IJsland - Kroatië Kroatië
Jun 27, 2018
2:00 pm Zuid-Korea Zuid-Korea - Duitsland Duitsland
2:00 pm Mexico Mexico - Zweden Zweden
6:00 pm Servië Servië - Brazilië Brazilië
6:00 pm Zwitserland Zwitserland - Costa Rica Costa Rica
Jun 28, 2018
2:00 pm Japan Japan - Polen Polen
2:00 pm Senegal Senegal - Colombia Colombia
6:00 pm Engeland Engeland - België België
6:00 pm Panama Panama - Tunesië Tunesië
Achtste Finale
Jun 30, 2018
2:00 pm 1C - 2D
6:00 pm 1A - 2B
Jul 01, 2018
2:00 pm 1B - 2A
6:00 pm 1D - 2C
Jul 02, 2018
2:00 pm 1E - 2F
6:00 pm 1G - 2H
Jul 03, 2018
2:00 pm 1F - 2E
6:00 pm 1H - 2G
Kwartfinale
Jul 06, 2018
2:00 pm W49 - W50
6:00 pm W53 - W54
Jul 07, 2018
2:00 pm W55 - W56
6:00 pm W51 - W52
Halve Finale
Jul 10, 2018
6:00 pm W57 - W58
Jul 11, 2018
6:00 pm W59 - W60
Kleine finale
Jul 14, 2018
2:00 pm L61 - L62
Finale
Jul 15, 2018
3:00 pm W61 - W62